Připravily jsme pro vás výběr různých vzorových smluv. Může si stáhnout vzory smluv ke stažení zdarma bez poplatků.

K čemu jsou vzorové smlouvy ?

Většina smluv má úplně stejnou podobu a formu. Proto jsou také tak oblíbené vzorové smlouvy, protože si pouze stáhnete vzorovou smlouvu, doplníte příslušné údaje a data a za pár minut máte vše hotové a nemusí vůbec na nic čekat. To je lákavé že ? U složitých smluv je však dále nutné využívat smluv odborného právníka.

Vzory smluv ke stažení zcela zdarma

Existují weby, kde jsou jsou vzory smluv ke stažení zdarma a nemusíte tedy nic platit. Získáte tak kvalitní vzory smluv bez toho, aniž by vás to stále biď jedinou korunu s vaší peněženky. Hlavně vám to také ušetří spoustu času a vy tento čas můžete věnovat něčemu co je pro vás více důležité.

Darovací smlouvy

Darovací smlouvy se využívají v případě, že když chceme někomu něco darovat. Ať už se jedná o darování pozemku nebo darování lesních pozemků. Nejčastěji se to však využívá u bytů a rodinných domů. Tam se využívá darovací smlouva na nemovitost vzor. V článku je tato smlouvy k dispozici ke stažení ve formátu .doc.

Protokol o předání určité věci

Pokud chceme mít písemnost o předání určité věci, tak je dobré využít předávací protokol. V předávacím protokolu se přesně uvede v jakém stavu byla věc předávaná. Často se to využívá například u pronájmu bytů. V článku předávací protokol vzor si můžete stáhnout vzor předávacího protokolu zcela zdarma.