V dnešní době už není vůbec žádný problém si vyřídit hypotéku. Hypotéky si můžete srovnat i pohodlně přes internet.

Hypotéka: největší investice života

Pro většinu obyčejných lidí je hypotéka jejich největší investicí jejich života. Většina lidí si tedy důkladně rozmýšlí, jestli si mají půjčku vůbec vzít. Přece jen, hypotéka je obrovský závazek na spoustu let. Ztratíme kus naší osobní svobody. Dále lidi uvažují o tom, jak vysokou hypotéku si mohoou dovolit. Uvažují také o tom jak vysokou hypotéku jim vlastně hypoteční banka schválí. Pro základní orientaci o výši splátky hypotéky použijte náš výpočet hypotéky na bydlení online.

Sestavujeme osobní finanční plán

Před tím, než učíníte velké životní rozhodnutí a vezmete si hypotéku na spoustu let by jste si měly sestavit váš finanční plán. Nebojete se finanční plán není vůbec nic složitého a zvládne to opravdu každý. Stačí na papír hodit vaše příjmy a na druhou stránku vaše měsíční výdaje. Pak od příjmů odečtěte výdaje a hned vidíte jaká je vaše měsíční bilance. S výpočtem vaší hypotéky vám pomůže hypotéka kalkulačka, kde můžete také zjistit výši vaší měsíční splátky u hypotéky.

Americká hypo

Pomalu si Americká hypotéka získává oblibu i v České republice. V Česku se Americká hypotéka využívá zejména ke konsolidace půjček. Americká hypotéka se také často používá když potřebujeme levné peníze na rozjezd podnikání. Dnes už existuje i americká hypotéka bez registru od nebankovních společností.