V článku si představíme jednotlivé možnosti jak můžete získat rychlé půjčky do hodiny. Některé možnosti vás opravdu překvapí. V článku se dozvíte více o rychlých půjčkách do hodiny.

Proč lidé potřebují peníze do hodiny ?

Lidé potřebují peníze ho hodiny zejména v případech, kdy potřebují rychle zaplatit soukromému exekutorovi, protože jinak by měli problémy. Dále se takové půjčky používají na všechny akutní záležitosti, kdy prostě rychle potřebuje peníze na zalepení problému a nemáte vůbec čas čekat na nějakého schvalování půjčky. Níže vám představíme jednotlivé možnosti jak můžete získat rychlé půjčky do hodiny.

Kreditní karta funguje jako rychlé půjčky do hodiny

Úplně stejně jako rychlé půjčky do hodiny vám poslouží klasická kreditní karta. Problém může být však v tom pokud jí nevlastníte. Pokud vlastníte kartu, tak si můžete vybrat peníze z bankomatu třeba do 5 minut. Záležít na tom jak daleko to k bankomatu máte. U kreditní karty máte sjednaná určitý mínusový limit do kterého můžete jít. U kreditní karty je také docela dlouhé bezúročné období, když splatíte peníze v tomto bezúročném období, tak jste si půjčily vlastně zcela zadarma. Je ale třeba říci, že po skončení tohoto bezplatného období začínají naskokovat docela vysoké úroky. A to se vám může pak taková půjčka hodně prodražit.

Podobně funguje kontokorent

Podobně vám také místo rychlé půjčky do hodiny může posloužit klasický kontokorent. Pokud máte běžný účet, tak si u něj můžete sjednat kontokorent. To znamená, že můžete jít na své účtu do mínusu. Obvykle je limitní mínus okolo – 50 000 Kč. Ale zaleží na obratech, které točíte na vašem bankovním účtě.

Výhody takové rychlé půjčky do hodiny

Rychlé půjčky do hodiny v takovéto podobě mají tyto výhody:

  • můžete získat zdarma půjčku
  • neověřuje se výše vašich příjmů
  • můžete být evidování v bankovním i nebankovním registru dlužníků