Půjčky pro ženy na MD poskytují převážně nebankovní společnosti a jsou určeny ženám na mateřské dovolené. Uvnitř se dozvíte více o různých půjčkách pro ženy na MD (mateřské dovolené).

Odchod ženy na mateřskou dovolenou

Ženy odchází díky mateřské dovolené ze své stálé práce. Rodina tak ztrací měsíční příjem ženy a náhradou jí je pouze žalostně malý rodičovský příspěvek. Rodina poté může zažívat docela krušné finanční časy. I díky novému miminku výdaje rostou. Jsou tu nové výdaje na očacení miminka, plínky pro mininko, strava pro minimko, kočárek atd. Výdaje jdou tedy nahozu, ale příjmy jsou naopak dolů. Rodina tedy musít tedy často brutálně šetři nebo může využít nějaké půjčky například půjčky pro ženy na MD. Tyto půjčky fungují většinou jako půjčka bez doložení příjmu, není tedy třeba ukazovat příjmy.

Různé půjčky pro ženy na MD

Půjčky pro ženy na MD se často na první pohled tváří, jak jsou strašně výhodné zrovna pro maminky na mateřské dovolené. Při bližším zkoumání těchto půjček zjistíte, že se jedná o klasické rychlé nebankovní půjčky. Nebankovní půjčky často prezentují pěkný marketingový název „Půjčky pro ženy na MD“ a další výhody, ale realita je často někde trošku jinde.

Má smysl si brát půjčky pro ženy na MD ?

Půjčky pro ženy na MD mají často vysoký roční úrok a další nevýhodné podmínky. Podle mě je lepší si tyto půjčky vůbec nebrat. Mohli by vás dostat jen do větších finančních problemů. Krátkodobě vám takové půjčky pomohou, ale dlouhodobě vám spíše přítíží. Místo toho zkuste šetřit. Vím, že se to lehko říká a hůř dělá, ale zkuste to. Na začátku si sepište všechny vaše příjmy a výdaje. Ať aspoň pro začátek více, jak na tom vlastní finančně jste, jaké je vaše finanční zdraví.