Na trhu je hodně speciálních půjček, které by měly být určené pouze pro ženy na mateřské dovolené. V článku se dozvíte jak to vlastně s těmito půjčkami ve skutečnosti je.

Půjčky na mateřské

Po narození miminka maminka odchází ze své práce a tak ztrácí i svůj příjem. Náhradou jí je pak pouze mateřský příspěvek, který je hodně nízký. Proto si také pak některé ženy berou půjčky na mateřské. Tyto půjčky poskytují hlavně nebankovní společnosti. Často se tváří jak jsou hodné, že půjčují ženám na MD. Nebankovním společnostem jde pouze o zisk. Jde o klasické půjčky bez potvzení příjmu. Jen mají pěkný obal s názvem půjčky pro ženy na md. Tyto půjčky jsou téměř vždy hodně drahé a neberte si je.

Půjčky

Tyto půjčky často fungují jako půjčky ihned na ruku. Peníze jsou tedy vypláceny přímo na ruku v hotovosti. Nebankovní společnosti mají o hodně méně výhodné podmínky než třeba klasické banky. Pokud si půjčit peníze tak jedině od banky. Lepší je si peníze vůbec nepůjčovat, budete žít svobodnější život. A nebudete ve vleku svých dluhů.