Půjčky od soukromých investorů jsou půjčky, které poskytují soukromí investoři ze svých volných peňez. V článku se dozvíte více o půjčkách od soukromých investorů.

Soukromí investoři

Soukromí investoři chtějí pomocí půjček běžným lidem zhodnotit své volné peníze. Je to pro ně sice docela riziko, ale zase případný zisk může být velký. Půjčky od soukromých investorů určitě nepatří k nejlevnějším půjčkám, ale i tak je o hodně v ČR hodně zájem.

Ručení za půjčky od soukromých investorů

Ručení za půjčky od soukromých investorů je téměř vždy téměř vždy ve formě ručení směnkou. Budete tedy muset podepsat směnku. Ve směnce se dle zákona zavazujete, že směnku do určitého datu plně splatíte. Věřitele pomáhá právě směnka k lepšímu zajištění jeho úvěru či půjčky. Je jakousi pojistku, při vašich problémech se splácením půjčky.

Kde hledat půjčky od soukromých investorů ?

Půjčky od soukromých investorů můžete hledat především na různých půjčkových inzertních serverech, kde se objevují nabídky na půjčky od soukromých investorů. Problémem většinou bývá, že je téměř nemožné si soukromého investora dopředu prověřit. Přesto se o to pokuste, můžete například najít zkušenosti se soukromým investorem u předchozích klientů.