Půjčky od soukromníků  jsou půjčky od různých soukromých osob, které půjčují svoje vlastní peníze. V článku se dozvíte více o půjčkách od soukromníků.

Soukromníci

Soukromníci jsou osoby, které nabízejí různé půjčky od soukromníků. Tyto půjčky poskytují z vlastních peňez, které si vydělaly jiným způsobem. Například úspěšným podnikáním nebo dědictvím po bohatých rodičích. Jejich cílem je pomoci těchto půjček zhodnoti své volné peníze.

Ručení za půjčky od soukromníků

Ručení za půjčky od soukromníků je nejčastěji řešenou formou směnky. Pokud budete tedy chtít tuto půjčku tak budete muset většinou podepsat platnou směnku. Tím se zavazujete, že půjčku opravdu do určitého datu v pořádku splatíte. U větších půjček používají soukromníci dokonce ručení nemovitostí. To už se jedná ale o větší půjčky od soukromníků v řádech statisíců až milinonů. U menších částek jim bohatě stačí ručení směnkou.

Kde hledat půjčky od soukromníků ?

Půjčky od soukromníků můžete často vidět jako malé reklamy na autobusových či vlakových zastávkách. Také aktivně vylepují různé plakáty, někdy využijí i billboardů.

V dnešní době však také existuje spousta půjčkových poptávkových serverů, které umožnují vložení jednotlivých půjček od soukromníků. Vy si pak můžete vyfiltrovat ty nejvíce výhodné půjčky od soukromníků . U těchto půjček je ale třeba vždy počítat s vyšším ročním úrokem.