Zaměříme sei na půjčky na směnku ihned bez registru, které jsou poskytované zejména malými nebankovními společnostmi.

Půjčky

Základní dělení půjček je na bankovní půjčky a na nebankovní půjčky. Bankovní půjčky poskytují zejména banky. Jedná se o výhodné půjčky, které mají solidní úrokovou míru a solidní podmínky v úvěrové smlouvě. Nebankovní půjčky jsou poskytované nebankovními společnostmi a jedná se o méně výhodné půjčky, která mají vyšší úrokovou sazby a méně výhodné podmínky v samotné úvěrové smlouvě.

Rozšířenost směnkových půjček

Věřitelé z nebankovních společností stále častěji chtějí ručit směnkou. Hodně lidí s tím souhlasí a tak pak nutí všechny žadatele o půjčku podepsat směnku. Pro vás jako pro dlužníka, je však směnka nevýhodná. Být vámi, tak bych se pokusil získat jinou půjčku než půjčku na směnku. V článku půjčka na směnku ihned jsme se více rozepsaly o půjčkách na směnku.

Rychlost půjček se zvětšuje

Rychlost poskytování nebankovních půjček je stále vyšší. Dnes už jsou nebankovní půjčky zcela běžně poskytována již do 24 hodin. To znamená, že za již necelých 24 hodin, můžete držet peníze v ruce. Výplata peněz proto často probíhá v hotovosti. Aby se to nemohlo zpomalovat díky pomalému bankovnímu převodu. Ukázkou takové půjčky je třeba rychlé půjčky do 5000, což je rychlá půjčka pouze do 5000 Českých korun.

Výplata peněz na ruku

Některým lidem prostě nevyhovuje, že by jim peníze měly být zaslány na jejich bankovní účet. Hodně lidí si chce vzít peníze raději pěkně v hotovosti ihned. Proto také existuje pujčka na směnku na ruku, což je půjčka na směnku, kdy jsou peníze vyplaceny přímo na ruku v hotovosti.