Dnes už existují i pujčky až do domu. Kdy smlouva o půjčce bude sepsána u vás doma a rovnou vám budou vyplaceny peníze. Uvnitř článku se dozvíte více o půjčkách až do domu.

Půjčky až do obyváku

Dnes již téměř nemusíme vycháze z domu. Téměř vše jde zařídit přes internet. Používám internetové bankovnictví, díky němuž můžeme zadávat příkazy k platbě. Pamatujete ještě na dobu kdy jste musely chodit do banky ? Dnes existují i půjčky, které zařídíte doslova a do písmene z obyváku.

Žádost o pujčky až do domu

Žádost o půjčky do domu se vyplní nejčastěji přes internetové stránky vybrané společnosti. Najdete oficiální stránky společnosti, kterou jste si vybrali. A na webové stránce najděte formulář, který slouží jako žádost o půjčky do domu. Pravdivě ho vyplňte a odešlete ho tlačítkem odeslat. Společnost ho zpracuje a bude vás kontakovat na telefonní číslo uvedené v žádosti. Domluvíte si kdy k vám přijde obchodní zástupce sepsat smlouvu k vám domů. Lidé, kteřé neovládají internet, mohou využít žádost přes telefon.

Sepsání smlouvy u pujčky až do domu

Za pár hodin u vás zazvoní obchodní zástupce vybrané společnosti a sepíše u vás smlouvu. Vy si smlouvu pořadně pročtěte a pokud se vám bude zdát vše OK, tak můžete podepsat. Po vašem platném podpisu vám obchodní zástupce vyplatít peníze z této půjčky. Peníze jsou vypláceny většinou v hotovosti, ale pokud budete chtít tak vám je pošlou klidně na váš bankovní účet. Ale počítejte s tím, že se to trošku protáhne.

Výhody a nevýhody pujčky až do domu

Půjčky do domu mají tyto výhody:

  • nemusíte nikam chodit
  • rychlé vyřízení

Půjčky do domu mají tyto nevýhody:

  • vysoký roční úrok
  • vysoké RPSN (což je roční procentní sazba nákladů)