Půjčky do 5000 Kč jsou malé rychlé půjčky, které si můžete vzít jak u bank tak u nebankovních společností. Uvnitř článku najdete více informací o půjčkách do 5 000 Korun.

Kdy potřebujeme malou půjčku ?

Půjčky do 5000 Kč využijeme zejména v případech, kdy potřebujeme na krátkou dobu nutně malou částku. Typicky se tyto půjčky využívají jako půjčky před výplatou. Před výplatou vám dochází pak se vezmete půjčku, kterou následně splatíte ze své výplaty.

SMS Půjčky do 5000 Kč

SMS Půjčky do 5000 Kč jsou přímo ideální na malé půjčky. Stačí poslat SMSku se žádostí o půjčku nebo můžete vyplnit formulář, který je níže. Za každých půjčených 1 000 Kč platíte úrok 250 Kč. Půjčka se musí splatit rychle, do 14 dnů. Noví žadatelé o sms půjčku do 5 000 Kč si mohou vzít půjčku pouze ve výši 500 Kč nebo 1 000 Kč. Po ověření si mohou postupně brát i vyšší půjčky. Zažádat o tuto půjčku můžete i přes tento formulář.

Bankvoní půjčky do 5000 Kč

Malé půjčky do 5000 Kč nabízí i klasické banky. U těchto malých půjčke je vyřízení rychlé i u bank. Často ani není potřeba u takové půjčky nosit potvrzení o výši vašich příjmů. U banky je vždy nejvýhodnější brát si půjčku, protože nabízí nejnižší úrok a také nejvíce solidní chování.