Půjčky do 24 hodin jsou lidmi stále více vyžadavány. Poskytují je banky, ale také nebankovní společnosti. V článku se dozvíte více o různých půjčkách do 24 hodin.

Rychlé půjčky jsou stále oblíbenější

Lidé chtějí půjčit čím dál rychleji. Není to tak dávno co se poskytoval půjčky maximálně do 48 hodin a dnes již jsou standartem půjčky do 24 hodin. Kdy již do 24 hodin od podání žádosti máte v ruce peníze, které jsou často vypláceny přímo po podpisu smlouvy v hotovosti v Českých korunách.

Bankovní půjčky do 24 hodin

I banky chtějí jít z dobou a tak i ony začali nabízet půjčky do 24 hodin. Tyto půjčky nabízí banky především klientům, kteří u nich mají běžný účet. Mohou si tak pohodlně ověřit jak bonitní je klient a podle toho mu schválí výši výsledného úvěru. Půjčky do 24 hodin mu může být vyplacena přímo na jeho domácí bankovní pobočce.

Nebankovní půjčky do 24 hodin

Hodně lidí neuspěje u bank z důvodu, že mají moc malé příjmy. A banky jsou v dnešní době, když je krize velmi opatrné a půjčují poze hodně bonitním klientům. Pro jistotu jich vyzkoušejte radši více, je jich u nás docela hodně. Klienti kteří neuspějí u bank se mohou obracet na nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti právě čekají na klienty, kteří neupějí u bank. Nebankovní časté nejsou při schvalování půjčky tak tvrdé a tak mají šanci i lidé z nižšími příjmy.

Co budete potřebovat ?

U půjčky do 24 hodin jsou nejčastěji potřeba dva platné doklady o vaší totožnosti. Lidé nejčastěji používají k ověření totožnosti občanský průkaz (OP) nebo cestovní pas (CP). Vždy si zkontrolujte předem, jestli vaše doklady nejsou propadlé a mají platnou platnost.