Půjčky bez registru a poplatku jsou poskytovány bez toho, aniž by bylo prověřováno jestli jste v registrech dlužníků. U této půjčky také nejsou vyžadavané žádné poplatky předem. V článku se dozvíte více o půjčkách bez registru a bez poplatku předem.

Půjčky bez ověřování registrů

Půjčky bez registru a poplatku jsou poskytovány bez toho, aniž by bylo prověřeno jestli máte negativní záznam v registru dlužníků. Tam se dostanou lidé, kteří měli problémy se splácením dřívějších úvěrů či půjček. Výmaz z registru dlužníků trvá dlouhou dobu, přibližně 3 roky. Lidé, kteří mají záznam v registru dlužníků už nemají šanci získat žádnou půjčku u klasické banky. Protože banky vždy před schválením půjčky kontrolují jestli nejste náhodou v registrech dlužníků.

Půjčky bez zbytečných poplatků předem

Půjčky bez registru a poplatku jsou také bez zbytečných poplatků. Dříve totiž existovalo mnoho společností, které vybíraly poplatky za půjčky předem. A potom klientovi žádnou půjčku neschválily, ale smlouvu měli ošetřenou tak, že bylo vše právně v pořádku. Lidé tak zbytečně přišly o poplatek za půjčku a žádná půjčku jim nebyla poskytnuta. Situace se však postupně zlepšuje a už je málo nebankovních společností vybírá poplatky předem. Nikdy si neberte půjčku, kde se vybírají různé poplatky předem.

Nebankovní půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku patří mezi typickou nebankovní půjčku. Banky nikdy takovou půjčku nenabízely a nemyslím si, že by se do budoucna na tom mělo něco měnit. A tam kde nejsou banky, tam je ochotně nahrazují nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti se nebojí rizika a tak půjčují i lidem, kteří již měli problémy se splácením dřívějších úvěrů či půjček. Podmínky jsou však horší jako u banky.

Na co si dát pozor při braní půjčky

U půjčky bez registru a poplatku je především vybrat tu správnou nebankovní společnost, která má alespoň trošku solidní podmínky. K vyhledávání může dobře posloužit vyhledávač Google. Dále je také důležité pohlídat si přesné znění smlouvy, nikdy nepodepisujte smlouvu bez toho aniž by jste si smlouvu celou důkladně pročetly. Před tím, než si půjdete pro půjčku si také dobře spočítejete, kolik si vůbec můžete dovolit měsíčně splácet.