Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou půjčky, které nevyžadují prokazování výši vašich příjmů. Pro některé lidi to tedy může být výhodné. V článku se dozvíte více o půjčkách bez potvrzení o příjmu.

Půjčky pro lidi, kteří nechtěji prokazovat své příjmy

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou určené pro lidi, kteří nechtějí prokazovat své příjmy a nechtějí nosit potvrzení o výši jejich oficiálních příjmů. Důvodem může být, že jsou momentálně bez příjmů, nebo jsou jejich oficiální příjmy menší než příjmy, které mají ve skutečnosti. To se týká například servírek a číšníků. Podobné problémy mají i podnikatelé a OSVČ, kteří své výdaje uplatňují paušálem. Jejich oficiální příjmy, jsou tak o hodně menší než tomu může být ve skutečnosti.

Nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu

Půjčky bez potvrzení o příjmu patří skriktně mezi nebankovní půjčky. Banky takové půjčky neposkytují, protože banky chtějí vždy vidět bonitu klienta. Podle toho pak může banka posoudit, jestli si klient vůbec může takovou půjčku dovolit. A tak se lidé, kteří nechtějí prokazovat své příjmy musí obráti na různé nebankovní společnosti. Nebankovních společností je u nás opravdu hodně, takže máte opravu z čeho vybírat.

Jak vybrat správnou nebankovní společnost ?

Vybrat správnou nebankovní společnost může být pěkný oříšek. Většina nebankovních společnosti má nevýhodné podmínky, ale existuje pár větších nebankovních společností, které nabízí v určitých případech docela slušné podmínky pro klienty. Právě tyto společnosti si musíte vyhledat. Začněte si pomocí vyhledávače Google „lustrovat“ jednotlivé společnosti. Můžete tak najít připadné negativní zkušenosti předchozích klientů vybrané nebankovní společnosti. Přeji šťastnou ruku při výběru nebankovní společnosti. Výběr není opravdu jednoduchý a zabere vám to nějaký čas.

Půjčky bez potvrzení o příjmu přes internet

Stále více nebankovních společností nabízí speciální půjčky bez potvrzení o příjmu, které jsou poskytovány přes internet. Stačí si najít webové stránky vybrané nebankovní společnosti a na jejich stránkách vyplníte krátkou žádost o půjčku. Vyplnění formuláře vám zabere nevýšše 5 min.