Půjčky bez poplatku předem jsou půjčky kdy nemusíte platit žádný poplatek předem. V článku se dozvíte více o půjčkách bez poplatku předem.

Žádné poplatky předem

Půjčky bez poplatku předem jsou vždy zásadně bez jakýkoliv poplatků předem. Pokud vám půjčka nebude schválena, tak předem nezaplatíte ani jedinou korunu. Tato půjčka vznikla reakcí na to, že hodně nebankovních společností vybíralo poplatky předem a ve finále klientovi žádnou půjku neposkytly. Pouze mu napsaly, že půjčku mu neschválily a jeho poplatek předem propadá nebankovní společnosti. A klientovi zbydou jen oči pro pláč.

Bankovní půjčky bez poplatku předem

Nejlepší půjčky bez poplatku předem nabízí jednoznačně banky. Pokud tedy můžete tak se určitě obraťte na České banky. Čekají tam na vás nejlepší podmínky a také příjemné zacházení. U bankovní půjčky musíte vyplnit několik formulářů a zároveň musíte mít velký příjem a tento příjem prokáže potvrzením o výši vašich příjmů, které vám vystaví mzdová účtárna ve vašem zaměstnání. Banky také vždy důkladně prověřují jestli nejste náhodou v registrech dlužníků. Dnes už tam je každý 10 Čech.

Nebankovní půjčky bez poplatku předem

Lidé, kteří z různých důvodu neuspějí se často pro půjčky bez poplatku předem obrací na nebankovní společnosti. Situace na trhu nebankovních společností se pomalu zlepšuje a na Českém trhu najdete stále více solidních nebankovních společností, které nabízí dobré půjčky s rozumnými úroky. U nebankovních půjček je však vždy důležitý správný výběr nebankovní společnosti. Špatný výběr nebankovní společnosti vám může pokazit příštých pár let vašeho života.

Kolik si můžete dovolit měsíčně splácet ?

Před tím, než si vezmete jakoukoliv půjčku či úvěr je důležité zjistit kolik si vlastně můžete dovolit měsíčně pravidelně splácet. Udělejte si nejprve takovou malou rodinnou finanční analýzu. Postačí vám k tomu papír a tužku nebo můžete využít program Excel. Po jednotlivých položkách vypíšete své příjmy a na druhou stranu vypíšete všechny vaše výdaje. Pak odečtete od svých příjmů vaše výdaje a hned vidíte jak na tom vlastně finančně v současnosti jste.