Půjčka bez potvrzení příjmů patří mezi klasickou nebankovní půjčku, které neprověřuje výši vašich příjmů. V článku se můžete dozvědět více informací o různých půjčkách bez potvrzení vašich příjmů.

Potvrzení o výši vašich příjmů

Potvrzení o výši vašich příjmů by vám vydalo účetní oddělení ve vašem zaměstnání. Banky si díky těmto potvrzenímo výši příjmů zjišťují bonitu klienta. Proto také lidé, kteří nechtějí prokazovat své příjmy u banky nikdy neuspějí, protože banky to skriktně požadují. Budete se tedy muset obrátit na nebankovní společnosti z nebankovního sektoru.

Nebankovní půjčka bez potvrzení příjmů

Půjčka bez potvrzení příjmů patří mezi typické nebankovní půjčky. Nebankovní společnosti právě trpělivé čekají na klienty, kteří neuspěli u banky. A těchto klientů neustále přibývý, přispěla k tomu i stávajicí finanční krize. U nebankovní společnosti si dejte velký pozor na výběr té správné nebankovní společnosti u které si vezmete půjčku. Pro výhodnost této půjčky je tento výběr zcela zásadní a chyba ve výběru vás ve finále může stát hodně peňez. S vybíráním vám může pomoci i internet.

Jaké se žádá o půjčku bez potvrzení příjmů ?

O půjčku bez potvrzení příjmů si můžete zažádat pomoci několika způsobů. Prvním způsobem je že zajdete na pobočku nebankovní společnosti a přímo tam podepíšete smlouva. Druhou možností je, že nebankovní společnost přijde až k vám domů a tam dojde k podpisu smlouvy. Někdy jde k žádosti o tuto půjčku využít i internet nebo telefon.

I půjčka bez potvrzení příjmů má svá rizika

Půjčka bez potvrzení příjmů mě několik rizik. Prvním rizikem je, že tyto půjčky poskytují nebankovní společnosti. Dalším rizikem je mnohdy „zákeřná smlouva„, dávejte si tedy dobrý pozor na přesné znění vaší úvěrové smlouvy. Jinak by jste se mohly dostat do problémů.