Půjčka bez nahlížení do registru je půjčka, kterou poskytují hlavně nebankovní společnosti. U této půjčky se vůbec nenahlíží do registru dlužníků. Jedná se také o velmi rychlé půjčky.

Co to je registr dlužníků ?

Registr dlužníků je určitý registr, kam se zaznamenávají veškeré informace o půjčkách. Mohou to být informace kladné i negativní. Prostě úplně všechny informace o různých půjčkách. Problém nastvává až ve chvíli, kdy se dostanete do negativní části registru dlužníků. To se mohlo stát zejména v případě, že jste nesplácely v pořádku své předchozí půjčky či úvěry. Tito lidé si pak již nemohou půjčit u banky a musejí spoléhat na různé nebankovní půjčky bez nahlížení do registru.

Kdo využívá nejčastji půjčku bez nahlížení do registru ?

Půjčka bez nahlížení do registru je určena zejména lidem, kteří jsou již v něm a nemohou si již jiným způsobem půjčit. Půjčka bez nahlížení do registru je totiž vždy o hodně dražší než půjčka u které si nahlíží do registru dlužníků. Je tedy třeba počítat s tím, že samotná půjčka bude o hodně dražší.

Online půjčka bez nahlížení do registru přes internet

Půjčka bez nahlížení do registru má tu výhodu, že většina nebankovních společností umožnuje zažádat o tyto půjčky pohodlně přes internet. Vyplní se prostě žádost o půjčku přes internet. A tato žádost se odešle do nebankovní společnosti. Nebankovní společnost si žádost zpracuje a dám vám vědět jeslti vám půjčku vůbec schválí. Starší lidé si samozřejmě mohou podat žádost přes telefon.

Nevýhody této půjčky

Půjčka bez nahlížení do registru má hlavní nevýhodu v tom, že jí poskytují hlavně nebankovní společnosti. To znamená, že tyto půjčky patří mezi ty dražší půjčky na Českém bankovním trhu. Před podpisem úvěrové smlouvy si smlouvu vždy pořádně přečtěte !