Půjčka bez doložení příjmů je určena hlavně pro lidi, kteří nechtějí prokazovat výši svých příjmů. Připravily jsme pro vás více informací o půjčkách bez doložení příjmů.

Kdo nechce prokazovat své příjmy ?

Své příjmy nechtějí nosit zejména lidé, kteří nemají žádné oficiální příjmy. Můžete se jednat o nezaměstnané lidi, kteří jsou vedeni v evidenci úřadu práce. Může se také jednat o maminky na mateřské dovolené se svým děťátkem. Dále jsou to lidé které mají skutečné příjmy o hodně vyšší, než příjmy které mohou prokázat oficiálně pomocí potvrzení o výši jejich příjmů. Tento problém se často týká i podnikatelů, které využívají výdaje paušálem.

Jak si tedy prověří vaši bonitu ?

Společnosti u kterých je možné si vzít půjčku bez doložení příjmů často vyžaduji jakési čestné prohlášení o výši vašich oficiálních příjmů. Do čestného prohlášení napíšete jaké jsou vaše skutečné příjmy a společnost pak dle toho posoudí, jestli si můžete tuto půjčku vůbec dovolit. Ale většinou je tato půjčka poskytnuta úplně každému kdo o ní oficiálně zažádá.

Jak drahá je půjčka bez doložení příjmů ?

Půjčka bez doložení příjmů patří mezi velmi drahé půjčky. Je tam především často vysoký roční úrok. Tneto úrok jde často i vysoko přes 50 procent. Dále musíte počítat s dalšími poplatky, které jsou spojeny s tímto typem půjček.