Autopojištění neboli poviné ručení je ze zákona povinné. Srovnávací kalkulačka vám pomůže sjednat si to nejlevnější povinné ručení.

Poviné autopojištění dle zákona

Dle platných zákonů České republiky musí mít každý majitele pojizdného vozu sjednané autopojištění. Prostě povinému ručení se nevyhnete ani kdy by jste nechtěly. Prostě ho musíte mít, jinak by vá od Policie hrozily docela dost mastné pokuty. A aupojištění není zase tak drahé, takže to za to určitě nestojí.

Hledáme nové poviné ručení

Když hledáme nové povinné ručení, které by bylo co nejlevnějí, tak se bude hodit srovnávač povinného ručení, který udělá všechno za nás. My pouze zadáme vstupní parametry a srovnání pak udělá srovnávač a my se pak můžeme jen podívat, které povinné ručení je nejvýhodnější a které naopak není vůbec výhodné.

Levné poviné autopojištění

Jak vydíte vyřídit levné povinné ručení, nemusí být zase tak těžké. Pomůže vám kalkulačka a pak to máte hotové během chvilky. Dnes je také možné všechno řešit přes internet neboli přes webové stránky. Smlouvu vám pak doveze poštovní poslíček k podepsání a tím je celá smlouva uzavřena.

Staré pojištění jsou často moc drahá

V Česku má velký počet lidí sjednané ještě staré povinné ručení, v tom případě se většinou vyplatí sjednat nové povinné ruční. Stačí vybrat nové nejlevnější autopojištění a můžete dost ušetřit. Vždy je však třeba myslet na to, aby pojistné limity nebyly nastaveny až moc nízko.