Pokud si sjednáváte nové poviné autopojištění, tak vám pomůže webová kalkulačka, k tomu aby jste vybraly to nej povinné ručení.

K čemu slouží poviné autopojištění?

Stále hodně lidí přesně neví k čemu slouží poviné autopojištění. Uvedeme si to například, jedete například autem do práce a narazíte do nějaké dodávky. Na dodávce jsou velké škody a pokud by jste neměl sjednané poviné autpojištění, tak by jste škody musel uhradit ze svého. Když máte poviné autopojištění, tak to bude hrazeno z něho.

Co je třeba zadat do kalkulačky?

Povinné ručení podle obsahu motoru vám říká, že ceny povinného ručení se liší podle obsahu motoru.. Do kalkulačky je tedy třeba zadat typ motoru, v některých případech se tam zadává přímo typ auta to je různé. Pak je třeba zadat také kontaktní údaje a pak už vám budou vyfiltrovány ty nejvýhodnější nabídky na povinné ručení.

Povinné ručení je teď levné

Ano stále můžete najít na trhu levné povinné ručení, i když pojištovny na začátku roku masivně prohlašovaly, že ceny za povinné ručení půjdou na horu. Stále se vyplatí přejít k jiné pojištovny pro jiné poviné autopojištění. A můžete tak za rok ušetřit docela pěknou sumu.

Porovnávač nabídek na poviné autopojištění

Určitě by byla chyba sjednat si hned první poviné autpojištění, které někde uvidíte. Doporučuji využít nejlevnější autopojištění a srovnání. Díky srovnání se vám vyfiltrují pouze ty nejvýhodnější nabídky na poviné ručení pro vaše vozidlo.