Lidé nechtějí platit žádné zbytečné poplatky předem a tak vyhledávají půjčky u kterých nemusíte tyto poplatky předem platit.

Poplatky předem u nebankovních půjček

Různé nebankovní půjčky a také půjčky od soukromých osob se často vyznačují tím, že po vás vyžadují nějaký poplatek předem. Tyto půjčky si neberte, protože často se stane, že pouze přijdete o poplatek předem a společnost vám žádnou půjčku neposkytne. Už se takhle napálilo hodně klientů nebankovních společností. Nesmíte také zapomínat na to, že rychlá půjčka do 24 hodin je sice hodně rychle poskytovaná půjčka, ale za tuto rychlost zaplatíte docela hodně peňez. Někdy je tedy lepší na půjčku nespěchat a můžete ušetřit docela hodně peňez.

Nebankovní půjčky přes mobil pomocí SMSky

Trendem posledních dvou roků je tzv. SMS půjčka ihned . O tu si můžete zažádat buď pomocí mobilu pomocí SMSky. Nebo můžete podat žádost přes internetové stránky společnosti. Tyto půjčky často fungují jako úplně klasické nebankovní půjčky bez příjmu, které poskytují nebankovní společnosti a firmy již řadu let.

Někteří lidé mají problém s tím, že by musely jakokoliv prokazovat své příjmy, pro takové lidi je určena přímo půjčka bez doložení příjmu u které nemusíte nosit vůbec žádné potvrzení o výši vašich příjmů. Tyto půjčky jsou tedy poskytovány úplně každému kdo si o tyto půjčku zažádá.