Nebankovní půjčky bez příjmů jsou nebankovní půjčky, které jsou poskytovány bez nutnosti dokládat své potvrzení o výši vašich příjmů. Uvnitř článku se dozvíte více o nebankovních půjčkách bez příjmů.

Proč lidé chtějí půjčky bez příjmů ?

Lidé nechtějí své příjmy prokazovat zejména v případech kdy nemají žádné oficiální příjmy (nemají žádnou práci nebo pracují na černo), nebo mají jen část mzdy oficiální a většinu mzdy berou bokem. Taková praxe je v poslední době docela běžná v různých pohostnistvých atd. Někdy nechtějí své příjmy prokazovat ani živnostníci, které uplatňují své výdaje paušálem. A díky tomu jsou jejich oficiální příjmy o hodně menší nez by byly ve skutečnosti.

Internetové nebankovní půjčky bez příjmů

Nebankovní půjčky bez příjmů jsou často poskytovány jednodušše přes internet. Najdete si webovou stránku nebankovní společnosti. Na této stránce vyplníte pravdivě jednoduchý formulář a odešlete ho. Za pár hodin vás bude kontaktovat telefonistka, která s vámi dořeší další postup. Domluvíte se také na tom, kde dojde k podpisu úvěrové smlouvy.

Rizika a nástrahy u nebankovní půjčky bez příjmů

U nebankovní půjčky bez příjmů je třeba počítat nejen s vyšším ročním úrokem a RPSN ( roční procentní sazba nákladů). Mnohdy jsou tam však i další poplatky, například poplatek za vedení úvěrového účtu. Často doslova likvidační jsou různé sankční poplatky, které mohou ve finále úvěr zvednout do neuvěřitelných výšin. Je tedy potřeba zvážit, jestli takovou půjčku opravdu potřebujete.