Nebankovní půjčky bez poplatku jsou půjčky z nebankovního sektoru, které jsou poskytovány lidem bez poplatku předem. Uvnitř článku se dozvíte více o nebankovních půjčkách bez poplatku předem.

Bez poplatku předem

Spousta lidí se napálila na půjčkách, které vyžadovali poplatek předem. Tito lidé tedy zaplatily poplatek za půjčku předem a doufali, že jim půjčka bude v pořádku schválena. Jenže doufaly marně, půjčka jim nebyla schválena a navíc ani nedostali zaplacený poplatek nazpátek. Takže se dostaly do ještě větší finanční ztráty. Naštěstí jsou tyto půjčky a ústupu a společnosti nabízejí spíše různé půjčky bez poplatku předem.

Co bude potřeba pro nebankovní půjčky bez poplatku ?

Pro poskytnutí nebankovní půjčky bez poplatku u nebankovní společnosti vám musí být v době poskytnutí více než 18 let. Nesmíte být také zbaveni právní způsobilosti, abyste byli oprávněni k podpisu smlouvy. Dále už vám budou stačit jen doklady o vaší totožnosti. K tomu vám bohatě postačí občanský průkaz a cestovní pas.

Ručení u nebankovní půjčky bez poplatku

Ručení u nebankovní půjčky bez poplatku bývá různé. Záleží zejména na výši poskytováné půjčky. U půjček do výše 10 000 Kč často nebankovní společnosti nepožaduji žádné ručení. U větších částek zhruba do 200 000 Kč pak žádají nebankovní společnosti ručení směnkou. Směnka jim totiž zajistí lepší vymahatelnost při případných vašich problémech se splácením. U ještě větších půjček si budete muset najít ručitele, který za vás bude ručit. U ještě větších půjček je často nutné ručení nemovitostí. Svoji nemovitosti musíte pak dát do zástavy.