V článku se dozvíte co to vlastně je ta americká hypotéka a k čemu může sloužit.

Americká hypotéka

Americká hypotéka získala svůj název díky tomu, že vznikla v Americe (USA). Postupně se však americká hypotéka rozšířila do celého světa. Americká hypotéka vám umožnuje získat vysokou neúčelovou půjčku, díky tomu že budete za tuto půjčku ručit svoji nemovitostí. Výhoda je právě v té neúčelovosti, že můžete peníze použít na cokoliv.

Co musíte prokázat aby jste získaly americkou hypotéku ?

U bank musíte téměř vždy prokázat vaše příjmy (vyjímkou je akorát Americká hypotéka bez dokládání příjmů u které nemusíte dokládat své příjmy)j. Dále nesmíte být žádný negativní zápis v registru dlužníků, protože banky si v dnešní době vždy prověřují registr dlužníků a pokud by jste tam měly zápis, tak vám americkou hypotéku prostě neposkytnou.

Využít hlavně na konsolidace

Americká hypotéka se v poslední době využívá zejména konsolidace půjček. Lidé si naberou spoustu malých půjček a úvěrů a poté je chtějí zkonsolidovat do jedné velké půjčky. V tom může právě hodně dobře posloužit právě americká hypotéka. Dnes už je možná konsolidace půjček bez registru, nabízejí to hlavně nebankovní společnosti z nebankovního sektoru.